| Nazwa Marki: | ITI-LINK |
| Numer modelu: | ITI-CTF8-007 |
| MOQ: | 1000pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 2000pcs/day |
| Rodzaj produktu | Kat8 Kabel złączający |
|---|---|
| Kompatybilność kategorii | Wspiera standardy CAT6A Ethernet Cable i Cat7A Ethernet Cable |
| Przepustowość | Do 2000 MHz |
| Wskaźnik przenoszenia danych | Do 40 Gbps |
| Budowa kabli | Ostrzeżona para skręcona (S/FTP) |
| Materiał przewodzący | Miedź czysta |
| Rodzaj złącza | RJ45 |
| Maksymalna długość kabla | 30 metrów |
| Kompatybilność z przeszłością | Kompatybilne z urządzeniami z kablem Ethernet CAT6A i kablem Ethernet Cat7A |
| Zastosowanie | Sieci wysokiej prędkości i centra danych |