| Merknaam: | ITI-LINK |
| Modelnummer: | ITI-C6AU-010 |
| Moq: | 1000pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 2000pcs/day |
| Productsoort | UTP CAT6A-kabel |
|---|---|
| Categorie | CAT6A (compatibel met CAT5, CAT6, CAT5e) |
| Type kabel | Onbeschermd gedraaid paar (UTP) |
| Leidermateriaal | Zuiver koper |
| Grootte van de geleider | 23 AWG |
| Aantal paren | 4 paren |
| Impedantie | 100 Ohm ± 15% |
| Maximale bandbreedte | 500 MHz |
| Maximale gegevenssnelheid | 10 Gbps |
| Materiaal voor jassen | LSZH / PVC |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naleving van normen | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |