| Marka Adı: | ITI-LINK |
| Model numarası: | ITI-C6AU-010 |
| Moq: | 1000pcs |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 2000pcs/day |
| Ürün Türü | UTP CAT6A Kablosu |
|---|---|
| Kategorisi | CAT6A (CAT5, CAT6, CAT5e ile uyumludur) |
| Kablo Türü | Korunmasız bükülmüş çift (UTP) |
| İletici malzeme | Saf bakır |
| İletici Boyutu | 23 AWG |
| Çift Sayısı | 4 Çift |
| İmpedans | 100 Ohm ± 15% |
| Maksimum bant genişliği | 500 MHz |
| Maksimum Veri Hızı | 10 Gbps |
| Ceket malzemesi | LSZH / PVC |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Standartlara Uygunluk | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |