| Nazwa Marki: | ITI-LINK |
| Numer modelu: | ITI-CT5F-011 |
| MOQ: | 1000pcs |
| Cena: | $50-100/PCS |
| Warunki płatności: | T/T, T/T |
| Umiejętność dostaw: | 2000pcs/day |
| Rodzaj produktu | Kabel FTP Cat6A, Kabel Ethernet Cat5E, Kabel Ethernet CAT5E |
| Kategoria kabli | Kategoria 5E (kategoria 5E) |
| Rodzaj osłony | Wykluczone pary skręcone (FTP) |
| Materiał przewodzący | Miedź czysta |
| Liczba par | 4 pary |
| Wskaźnik przewodnika | 24 AWG |
| Materiał do kurtki | PVC / LSZH (nieobowiązkowe) |
| Maksymalna prędkość danych | 1 Gbps dla kabli Cat5E, do 10 Gbps dla kabli FTP Cat6A |
| Maksymalna częstotliwość | 100 MHz dla kabli Cat5E, 500 MHz dla kabli FTP Cat6A |
| Zastosowanie | Sieci Ethernet, transmisja danych, wykorzystanie kabli patch |
| Zgodność | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |
| Opcje długości | 1m, 3m, 5m, 10m, 20m, Długości dostosowane |