| Ονομασία μάρκας: | ITI-LINK |
| Αριθμός μοντέλου: | ITI-C6AU-010 |
| Μούβ: | 1000pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 2000pcs/day |
| Τύπος προϊόντος | Καλώδιο FTP Cat6A, Καλώδιο UTP Cat6a, Καλώδιο Lan Cat5e |
|---|---|
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6A (Augmented Category 6) |
| Υλικό αγωγού | Καθαρός χαλκός |
| Διάμετρος αγωγού | 23 AWG |
| Θωράκιση | FTP (Foiled Twisted Pair) για καλώδιο Cat6A, UTP για καλώδιο UTP Cat6a |
| Αριθμός ζευγών | 4 Ζεύγη |
| Υλικό μανδύα | PVC ή LSZH |
| Αντίσταση | 100 Ohms ± 15% |
| Εύρος ζώνης | Έως 500 MHz για καλώδιο Cat6A |
| Μέγιστος ρυθμός δεδομένων | 10 Gbps |
| Μέγιστο μήκος | 100 μέτρα (328 πόδια) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |