| Nazwa Marki: | ITI-LINK |
| Numer modelu: | ITI-C6AU-010 |
| MOQ: | 1000pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 2000pcs/day |
| Rodzaj produktu | Kabel FTP kategorii 6A, kabel UTP kategorii 6a, kabel LAN kategorii 5e |
|---|---|
| Kategoria kabli | Kategoria 6A (rozszerzona kategoria 6) |
| Materiał przewodzący | Miedź czysta |
| Wskaźnik przewodnika | 23 AWG |
| Osłony | FTP (foliowane pary skręcone) dla kabli kategorii 6A, UTP dla kabli kategorii 6a |
| Liczba par | 4 pary |
| Materiał do kurtki | PVC lub LSZH |
| Impedancja | 100 Ohm ± 15% |
| Przepustowość | Do 500 MHz w przypadku kabli kategorii 6A |
| Maksymalna prędkość danych | 10 Gbps |
| Maksymalna długość | 100 m (328 stóp) |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Standardy zgodności | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |