| Ονομασία μάρκας: | ITI-LINK |
| Αριθμός μοντέλου: | ITI-C6AU-010 |
| Μούβ: | 1000pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 2000pcs/day |
| Τύπος προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat6A |
|---|---|
| Κατηγορία καλωδίου | CAT6A, συμβατό προς τα πίσω με καλώδιο Ethernet CAT5E και καλώδιο patch Ethernet Cat 6 |
| Υλικό αγωγού | Καθαρό χαλκό |
| Μέγεθος αγωγού | 23 AWG |
| Αριθμός οδηγών | 8 (4 στρεβλωμένα ζευγάρια) |
| Προστασία | Μη προστατευμένο στρεβλωμένο ζεύγος (UTP) |
| Αντίσταση | 100 Ωμ ± 15% |
| Μέγιστη ταχύτητα δεδομένων | 10 Gbps |
| Πεδίο συχνότητας | Μέχρι 500 MHz |
| Υλικό σακάτου | PVC ή LSZH (προαιρετικά) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών2, ISO/IEC 11801 |