| Merknaam: | ITI-LINK |
| Modelnummer: | ITI-CT5F-011 |
| Moq: | 1000pcs |
| Prijs: | $50-100/PCS |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,T/T |
| Leveringsvermogen: | 2000pcs/day |
| Productsoort | Bulk CAT5E-kabel |
| Kabelcategorie | CAT5E Ethernet-kabel |
| Bescherming | FTP (Foiled Twisted Pair) |
| Leidermateriaal | Zuiver koper |
| Grootte van de geleider | 24 AWG |
| Aantal paren | 4 paren |
| Impedantie | 100 ± 15 Ω |
| Frequentie. | tot en met 100 MHz |
| Maximale gegevenssnelheid | 1 Gbps |
| Materiaal voor jassen | PVC of LSZH |
| Buitendeursdiameter | 5.0 ± 0,2 mm |
| Opties voor lengte | Verkrijgbaar in bulk rollen (100m, 305m) |