| Marka Adı: | ITI-LINK |
| Model numarası: | ITI-CT5F-011 |
| Moq: | 1000pcs |
| Fiyat: | $50-100/PCS |
| Ödeme şartları: | T/T, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 2000pcs/day |
| Ürün Türü | Cat5E kablosu toplu olarak |
| Kablo Kategorisi | CAT5E Ethernet Kablosu |
| Koruma | FTP (Foiled Twisted Pair) |
| İletici malzeme | Saf bakır |
| İletici Boyutu | 24 AWG |
| Çift Sayısı | 4 Çift |
| İmpedans | 100 ± 15 Ω |
| Sıklık | 100 MHz'e kadar |
| Maksimum Veri Hızı | 1 Gbps |
| Ceket malzemesi | PVC veya LSZH |
| Dış çapı | 5.0 ± 0.2 mm |
| Uzunluk Seçenekleri | Toplu rulolarda (100m, 305m) mevcuttur |