| Nazwa Marki: | ITI-LINK |
| Numer modelu: | ITI-CT5F-011 |
| MOQ: | 1000pcs |
| Cena: | $50-100/PCS |
| Warunki płatności: | T/T, T/T |
| Umiejętność dostaw: | 2000pcs/day |
| Typ produktu | Kabel CAT5E w rolce |
| Kategoria kabla | Kabel Ethernet CAT5E |
| Ekranowanie | FTP (Foiled Twisted Pair) |
| Materiał przewodnika | Czysta miedź |
| Rozmiar przewodnika | 24 AWG |
| Liczba par | 4 pary |
| Impedancja | 100 ± 15 Ω |
| Częstotliwość | Do 100 MHz |
| Maksymalna szybkość transmisji danych | 1 Gb/s |
| Materiał osłony | PVC lub LSZH |
| Średnica zewnętrzna | 5,0 ± 0,2 mm |
| Opcje długości | Dostępny w rolkach (100m, 305m) |