| Merknaam: | ITI-LINK |
| Modelnummer: | ITI-CTF8-007 |
| Moq: | 1000pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 2000pcs/day |
| Producttype | CAT8-kabel |
| Categorie Vergelijking | Ondersteunt hogere prestaties dan CAT6A en CAT7 kabels |
| Kabeltype | Cat6a UTP-kabel compatibel |
| Maximale Frequentie | Tot 2000 MHz |
| Maximale Data Snelheid | Tot 40 Gbps |
| Kabelconstructie | Afgeschermd twisted pair (STP) |
| Geleidermateriaal | Zuiver koper |
| Connectortype | RJ45 compatibel met Cat6a UTP-kabel connectoren |
| Maximale Kabellengte | 30 meter voor 40 Gbps snelheid |
| Achterwaartse Compatibiliteit | Compatibel met CAT6A, CAT7 en Cat6a UTP-kabel standaarden |