| Merknaam: | ITI-LINK |
| Modelnummer: | ITI-C6AU-010 |
| Moq: | 1000pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 2000pcs/day |
| Type kabel | UTP CAT6A-kabel |
| Categorie | Bulk CAT6 Ethernet-kabel |
| Leidermateriaal | Zuiver koper |
| Grootte van de geleider | 23 AWG |
| Aantal paren | 4 paren |
| Materiaal voor jassen | PVC / LSZH (facultatief) |
| Buitendeursdiameter | 7.0 ± 0,2 mm |
| Impedantie | 100 ± 15 Ω |
| Frequentiebereik | tot en met 500 MHz |
| Gegevenspercentage | 10 Gbps |
| Maximale lengte | 100 meter. |
| Naleving van normen | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |