| Ονομασία μάρκας: | ITI-LINK |
| Αριθμός μοντέλου: | ITI-C6AU-010 |
| Μούβ: | 1000pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 2000pcs/day |
| Τύπος Καλωδίου | Καλώδιο UTP CAT6A |
| Κατηγορία | Καλώδιο Ethernet Bulk CAT6 |
| Υλικό Αγωγού | Καθαρός Χαλκός |
| Μέγεθος Αγωγού | 23 AWG |
| Αριθμός Ζευγών | 4 Ζεύγη |
| Υλικό Εξωτερικού Περιβλήματος | PVC / LSZH (προαιρετικό) |
| Εξωτερική Διάμετρος | 7.0 ± 0.2 mm |
| Αντίσταση | 100 ± 15 Ω |
| Εύρος Συχνότητας | Έως 500 MHz |
| Ρυθμός Δεδομένων | 10 Gbps |
| Μέγιστο Μήκος | 100 μέτρα |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 60°C |