| Nazwa Marki: | ITI-LINK |
| Numer modelu: | ITI-C6AU-010 |
| MOQ: | 1000pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 2000pcs/day |
| Rodzaj kabla | Kabel UTP CAT6A |
| Kategoria | Kabel Ethernet typu CAT6 |
| Materiał przewodzący | Miedź czysta |
| Rozmiar przewodnika | 23 AWG |
| Liczba par | 4 pary |
| Materiał do kurtki | PVC / LSZH (nieobowiązkowe) |
| Średnica zewnętrzna | 70,0 ± 0,2 mm |
| Impedancja | 100 ± 15 Ω |
| Zakres częstotliwości | Do 500 MHz |
| Wskaźnik danych | 10 Gbps |
| Maksymalna długość | 100 metrów |
| Zgodność z normami | ANSI/TIA-568-C.2, ISO/IEC 11801 |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |