| Ονομασία μάρκας: | ITI-LINK |
| Αριθμός μοντέλου: | ITI-C6AU-010 |
| Μούβ: | 1000pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα προμήθειας: | 2000pcs/day |
| Τύπος προϊόντος | Καλώδιο UTP CAT6A |
|---|---|
| Κατηγορία καλωδίου | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat6A |
| Υλικό αγωγού | Καθαρό χαλκό |
| Μέγεθος αγωγού | 23 AWG |
| Αριθμός ζευγαριών | 4 ζευγάρια |
| Τύπος καλωδίου | Μη προστατευμένο στρεβλωμένο ζεύγος (UTP) |
| Αντίσταση | 100 ± 15 Ω |
| Πεδίο συχνότητας | Μέχρι 500 MHz |
| Ποσοστό δεδομένων | 10 Gbps |
| Μέγιστο μήκος | 100 μέτρα |
| Υλικό εξωτερικού μπουφάν | Επικαιροποιημένο |