| Nazwa Marki: | ITI-LINK |
| Numer modelu: | ITI-C6AU-010 |
| MOQ: | 1000pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Umiejętność dostaw: | 2000pcs/day |
| Typ produktu | Kabel UTP CAT6A |
|---|---|
| Kategoria kabla | Kabel krosowy Ethernet Cat6A |
| Materiał przewodnika | Czysta miedź |
| Rozmiar przewodnika | 23 AWG |
| Liczba par | 4 pary |
| Typ kabla | Nieekranowana skrętka (UTP) |
| Impedancja | 100 ± 15 Ω |
| Zakres częstotliwości | Do 500 MHz |
| Szybkość transmisji danych | 10 Gbps |
| Maksymalna długość | 100 metrów |
| Materiał osłony zewnętrznej | LSZH / PVC (opcjonalnie) |