| Marka Adı: | ITI-LINK |
| Model numarası: | ITI-C6AU-010 |
| Moq: | 1000pcs |
| Ödeme şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 2000pcs/day |
| Ürün Tipi | UTP CAT6A Kablo |
|---|---|
| Kablo Kategorisi | Cat6A Ethernet Yama Kablosu |
| İletken Malzemesi | Saf Bakır |
| İletken Boyutu | 23 AWG |
| Çift Sayısı | 4 Çift |
| Kablo Tipi | Koruyucu Olmayan Bükümlü Çift (UTP) |
| Empedans | 100 ± 15 Ω |
| Frekans Aralığı | 500 MHz'e kadar |
| Veri Hızı | 10 Gbps |
| Maksimum Uzunluk | 100 metre |
| Dış Kılıf Malzemesi | LSZH / PVC (isteğe bağlı) |